Kadra/Oddziały

Dyrektor – mgr Barbara Zawadzka osoba zarządzająca i kierująca placówkę.
Wicedyrektor – mgr Agata Walczewska
Nauczyciele – trzydzieści cztery osoby pracujące bezpośrednio z dziećmi w szesnastu grupach wiekowych.
Cała kadra pedagogiczna posiada wyższe wykształcenie z przygotowaniem pedagogicznym, ponadto nauczycielki doskonalą swoje umiejętności na kursach doskonalenia nauczycieli.

KTO NAJTROSKLIWIEJ ZAJMUJE SIĘ DZIEĆMI:

GRUPA I – „Słoneczka”
Nauczycielki:
mgr Anna Pękala
mgr Monika Kornacka

Opiekunka przedszkolna: Aleksandra Albinowska

GRUPA II – „Krasnoludki”
Nauczycielki:
mgr Małgorzata Toporek
mgr Marta Maciejczak – Koptas

Opiekunka przedszkolna: Alicja Świerczyńska

GRUPA III- „Biedronki”
Nauczycielki:
mgr Aleksandra Ziętkowska
mgr Ewelina Dusińska

Opiekunka przedszkolna: Iwona Jankowicz

GRUPA IV – „Leśne skrzaty”
Justyna Słomka
mgr Patrycja Skowron

Opiekunka przedszkolna: Urszula Sikorska

GRUPA V – „Motylki”
Nauczycielki:
mgr Marta Komsta
Ewa Pirosz

Opiekunka przedszkolna: Agnieszka Matraszek

GRUPA VI – „Przyjaciele Zajączka”
Nauczycielki:
mgr Barbara Zawadzka
mgr Agata Walczewska
mgr Joanna Kołodyńska

Opiekunka przedszkolna: Monika Madej

GRUPA VII- „Przyjaciele Puchatka”
Nauczycielki:
mgr Katarzyna Nowikow
mgr Sylwia Wnuk

Opiekunka przedszkolna: Katarzyna Włodarczyk

GRUPA VIII – „Przyjaciele Prosiaczka”
Nauczycielki:
mgr Joanna Kaczyńska
mgr Marta Kruk

Opiekunka przedszkolna: Elżbieta Borkowska

GRUPA IX – „Przyjaciele Tygryska”
Nauczycielki:
mgr Marta Opałka
mgr Joanna Grymuła

Opiekunka przedszkolna: Hanna Guzak

GRUPA X – „Kosmatki”
Nauczycielki:
mgr Maria Banach
mgr Klaudia Kosowska

Opiekunka przedszkolna: Renata Gierada

GRUPA XI – „Ekoludki”
Nauczycielki:
mgr Danuta Tatar
mgr Marta Jachimkowska

Opiekunka przedszkolna: Ewa Wrochna

GRUPA XII- „Smerfy”
Nauczycielki:
mgr Aleksandra Bienias
mgr Monika Tomaszewska

Opiekunka przedszkolna: Maria Maziarek

GRUPA XIII- „Żabki”
Nauczycielki:
mgr Iwona Glimasińska
mgr Sylwia Oleś

Opiekunka przedszkolna: Jolanta Wosztyl

GRUPA XIV- „Wesołe sówki”

Nauczycielki:
mgr Agata Tkaczyk
mgr Katarzyna Ofat

Opiekunka przedszkolna:

GRUPA XV – „Poszukiwacze przygód”
Nauczycielki:
mgr Katarzyna Gregorek
mgr Anna Ostatek

Opiekunka przedszkolna: Renata Fajdek

GRUPA XVI – „Mali odkrywcy”
Nauczycielki:
mgr Agnieszka Radkiewicz
mgr Katarzyna Lutkowska

Opiekunka przedszkolna: Aneta Buczek

GRUPA XVII – „Mali optymiści”

Nauczycielki:
mgr Elżbieta Garbowicz
mgr Katarzyna Flis

Opiekunka przedszkolna: Katarzyna Tkaczyk


Cechy zespołu
 – kompetentny i konsekwentny w dążeniu do wspólnego celu, chętnie podejmuje działania o charakterze innowacyjnym, promującym przedszkole w środowisku, uzdolniony artystycznie.

Personel administracyjno – obsługowy posiadający kwalifikacje do zajmowanego stanowiska pracy:

  • księgowa
  • pomoc administracyjna z obowiązkami kasjera
  • intendent
  • kucharki
  • dozorcy