Programy realizowane w roku szkolnym 2023/2024:

• Program wychowania przedszkolnego Klett – realizacja w oddziałach: I, II, III, VI, VII, IX, XI, XII, XIII, XIV, XV, XVII
  • Program wychowania przedszkolnego MAC Edukacja – realizacja w oddziałach: IV, V, VIII, X, XVI.
  • Program nauczania języka angielskiego w przedszkolu – realizacja w oddziałach: I – XVII.
  • Program adaptacyjny ,,Przedszkole bez łez” – realizacja w oddziałach: I, II, VI, VII.
  • Program ,,Sprawne rączki mam wszystko robię sam” – realizacja w oddziale I
  • Program ,,Przedszkolak w teatrze. Teatr znamy i chętnie w nim gramy” – realizacja w oddziałach: IV, V.
  • Program ,,Pracowite rączki”– realizacja w oddziale VIII.
  • Program ,,Słyszę, ćwiczę i mówię poprawnie”  – realizacja w oddziale IX.
  • Program ,,Sportowy zawrót głowy” – realizacja w oddziale XVII.
  • Program ,,Emocje są wśród nas” – realizacja w oddziale XI.
  • Program ,,Sprawne dłonie” – realizacja w oddziale XII.
  • Program ,,W naszym ogródeczku” – realizacja w oddziale XV.

W roku szkolnym 2023/2024 bierzemy udział w następujących projektach:

• Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Gramy Zmysłami” – realizacja w oddziałach II, VI, XII.
  • Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Z kotem Amadeuszem przez świat wartości emocji” – realizacja w oddziałach: I, II, XI, XVII.
  • Międzynarodowy Projekt Edukacyjny ,,Dotknij, poczuj, zobacz” – realizacja w oddziale VII.
  • Ogólnopolski Projekt Edukacyjny ,,#20minutdlaMATEMATYKI” – realizacja w oddziałach: IX, XVI.
  • Międzynarodowy projekt edukacyjny ,,Mały miś w świecie wielkiej literatury” – realizacja w oddziałach: IV, V.
  • Projekt Edukacyjny ,,Witaminki” – realizacja w oddziale X.
  • Ogólnopolski program edukacji zdrowotnej dla przedszkolaków ,,Klub Mleczaka” – realizacja w oddziałach: XII, XIV.
  • Ogólnopolski Projekt Edukacyjny ,,Słowo, dotyk i muzyka dla każdego smyka” – realizacja w oddziale XVII.